Zodiakas

Zodiakai ant natūralių akmenų (ametistas, kalnų krištolas, rožinis kvarcas, avantiūrinas, kalcitas)

Agatas apsaugo nuo nužiūrėjimų, pavydo ir blogos energijos. Agatas padeda iškrapštyti pamirštus arba pasislėpusius talentus, suteikia ramybę ir harmoniją. Agatai visais laikais buvo buvo laikomi sėkmės, gausybės, vidinės harmonijos, ilgo, laimingo ir turtingo gyvenimo simboliu.

Tokio medelio “lapai” padaryti iš ametisto gabalėlių, kurie padeda išlaikyti blaivų protą, saugo nuo neapgalvotų sprendimų, nesusivaldymo. Jis išvaduoja iš liūdesio, suteikia ramybę, pusiausvyrą, harmoniją. Padeda atsikratyti praeities, grūdina sielą ir skatina filantropiją. Jei intuityviai pasirenkate šį akmenį, vadinasi laikas yra eiti nauju keliu.

Skatina optimizmą, naują požiūrį į gyvenimą, taip pat to, kas jau pasiekta, vertinimą. Puikus akmuo norint pašalinti kūno ir proto įtampą. Nešiokitės su savimi kaip harmonijos akmenį.

Kalnų krištolas – “akmenų valdovas”. Kalnų krištolas miegamajame – gina nuo košmarų ir padeda atgaut jėgas, pailsėti, akmuo, padėtas tarp gėlių – skatina jų augimąir žydėjimą, apsaugo nuo ligų… Ir nors nepaminėta mažiausia dar 85 proc. visų jo galimybių, reikia pabrėžti: dirbantiems kompiuteriu kalnų krištolo kristalas, padėtas prieš arba šalia monitoriaus, nukreipia elektromagnetinį lauką, supantį kompiuterį, ir sugeria radiaciją, todėl apsaugo akis ir smegenis nuo žalingo jos poveikio.

Rožinis kvarcas puikiai gydo dvasines ir sielos žaizdas, padeda nugalėti savęs menikinimo, nepasitikėjimo savimi jausmą. Jis nemėgsta tiesioginės saulės, ilgai būdamas joje tarsi “išdega”, pasidaro dulsvai pilkas. Pasak senovės kinų išminčių, rožiniame kvarce atsispindi Taikos ir Ramybės deivės švelnumas ir išmintis. Galtodėl pastaruoju dešimtmečiu randami didžiuliai rožinio kvarco klodai – juk mums taip trūksta meilės, ramybės ir išminties.

Tokio medelio “lapai” padaryti iš rožinio kvarco gabalėlių, kurie stiprina apsaugą ir naikina blogą energiją, stimuliuoja meilę, švelnumą. Rožinis kvarcas – ramybės ir meilės akmuo. Rožinio kvarco medis ne tik papuoš jūsų namus – jo aura pakraus namus teigiama energija, o šaknys sugers neigimą.